Ballina Etiketimet Baza ajrore Kucove

Etiketim: Baza ajrore Kucove

65-vjetori i krijimit, Baza Ajrore e Kuçovës drejt shndërrimit në bazën...

TIRANË, 15 maj/ATSH/ Baza Ajrore e Kuçovës në 65-vjetorin e krijimit të saj është më pranë ringritjes se kurrë. Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka është...

Stoltenberg: Mbështesim përpjekjet e Kryeministrit Rama për forcimin e pozitës së...

TIRANË, 29 janar /ATSH-Gjergji Mima/ "Sot ju mirëpres në NATO si Kryetar i Zyrës së OSBE-së, dhe jeni kryeministri i parë shqiptar në këtë...

VIDEO/Modernizimi dhe baza ajrore e NATO-s, në fokus të Forcave Ajrore...

TIRANË, 19 janar/ATSH-A. Fortuzi/-Rritja e kapaciteteve operacionale përmes modernizimit dhe fillimi i punës për kthimin e bazës ajrore të Kuçovës, në një bazë ajrore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA