Ballina Etiketimet Bastet Rama

Etiketim: Bastet Rama

Mbyllja e llotove/ Vetëm në janar iu kursyen 50 milionë dollarë...

TIRANË, 14 shkurt /ATSH - I. Vata/ - Nga mbyllja e llotove, vetëm gjatë muajt janar janë kursyer 50 milionë dollarë dhe kanë shkuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA