Ballina Etiketimet Bashkohen PS

Etiketim: bashkohen PS

Një grup anëtarësh të LSI-së i bashkohen PS-së/ Gjiknuri: Rritja e...

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Një tjetër grup i gjerë ish-simpatizantësh dhe anëtarësh të LSI-së vendosën të largohen nga ky subjekt duke ju bashkuar alternativës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA