Ballina Etiketimet Bashkimi Europiane

Etiketim: Bashkimi Europiane

Shqipëria në etapën e fundit drejt integrimit në BE, Soreca: Jemi...

TIRANË, 5 maj/ATSH-A. Fortuzi/ Shqipëria është në etapën e fundit të udhës së saj drejt  integrimit në Bashkimin Europian. Luigi Soreca, ambasador i Bashkimit Europian...

Reagimi global i BE-së në luftën kundër pandemisë/ 800 milionë euro...

TIRANË, 8 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Komisioni Europian dhe Përfaqësuesi i Lartë zëvendëspresidenti Josep Borrell përcaktuan sot planet për një reagim të fuqishëm dhe të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA