Ballina Etiketimet Bashkia Fushe Arrez

Etiketim: Bashkia Fushe Arrez

Fushë-Arrëz, 100 pako ushqimore për familjet në nevojë

TIRANË, 12 maj /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Fushë-Arrëzit vazhdon operacionin humanitar të shpërndarjes së pakove ushqimore për familjet në nevojë dhe vetëm...

Zbatimi i protokollit të sigurisë/ Fushë-Arrëz, ngrihet taskforca për monitorimin e...

TIRANË, 4 maj /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Fushë-Arrëzit ka vendosur sot ngritjen e taskforcës për monitorimin e subjekteve të mbipopulluara në qytet. Bashkia...

Fushë-Arrëz, bashkia vazhdon shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë

TIRANË, 7 prill /ATSH – I. Vata/- Bashkia Fushë-Arrëz vazhdon shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë të izoluara për shkak të COVID-19 Bashkia Fushë-Arrëz...

Bashkia Fushë-Arrëz nderon me titullin “Qytetar Nderi” mjeshtrin e gdhendjes në...

TIRANË, 30 shtator /ATSH - I. Vata/- Bashkia Fushë-Arrëz në një ceremoni të veçantë i ka dorëzuar titullin "Qytetar Nderi" Ylli Nikoll Rrapit, me...

Mblidhet Këshilli Bashkiak në Fushë-Arrëz, miratohet ndihma ekonomike

TIRANË, 20 gusht /ATSH - I. Vata/ - Bashkia Fushë-Arrëz ka zhvilluar sot mbledhjen e këshillit bashkiak ku u miratuan vendime të rëndësishme si...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA