Ballina Etiketimet Bashkeqeversije

Etiketim: Bashkeqeversije

Bashkëqeverisja/ 30 427 ankesa të zgjidhura

TIRANË, 13 tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/ 30 427 ankesa në total në nivel qendror dhe 3 748 në nivel lokal janë zgjidhur pas ankesave të qytetarëve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA