Ballina Etiketimet Basha mjeket

Etiketim: Basha mjeket

Plani i PD-së për pagat/ Basha: Do të mundësojmë ndryshimin e...

TIRANË, 26 gusht /ATSH – I. Vata/- Kryetari i PD-së, Luzim Basha tha sot se në planin e PD-së do të mundësojmë ndryshimin e...

Basha: Mirënjohje mjekëve shqiptarë anembanë Europës që kontribuojnë në luftë kundër...

TIRANË, 19 prill /ATSH – I. Vata/- Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përshëndetur sot Federatën e Mjekëve shqiptarë në Europë duke e konsideruar...

COVID-19/ Basha: Nderojmë sakrificat e mjekëve dhe infermierëve, shërim të shpejtë...

TIRANË, 1 prill /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së Lulzim Basha i ka uruar shërim të shpejtë Dhimitër Krajës, doktorit që u rikthye...

Basha shpërndan mesazhin e ekipi mjekësor: Ju jeni heronj, Shqipëria ju...

TIRANË, 13 mars /ATSH - I. Vata/- Kryetari i PD-së Lulzim Basha poston fotot dhe mesazhin e shpërndarë nga ekipi mjekësor i spitalit Infektiv...

Basha: PD do nxjerrë shëndetësinë nga kriza, rikonceptim total të institucioneve

TIRANË, 21 shkurt /ATSH - I. Vata/- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha  prezantoi sot pikat kryesore të fazës së parë për nxjerrjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA