Ballina Etiketimet Basha-Kryemadhi

Etiketim: Basha-Kryemadhi

Kryemadhi: Në listën e PD vetëm kandidati i LSI-së në Kukës

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi foli sot në një intervistë televizive mbi mënyrën sesi opozita e bashkuar do të hyjë në...

Protesta e opozitës, Basha: Vetëm zgjedhjet e lira hapin dyert e...

TIRANË, 5 mars /ATSH - I. Vata/ - "Vetëm zgjedhjet e lira i hapin dyert e Europës", ka deklaruar Kryetari i PD-së Lulzim Basha...

Basha: Duhet zgjidhje politike, vendi në emergjencë kombëtare

TIRANË, 16 janar /ATSH- I. Vata/ - "Kërkojmë zgjidhje politike për të nxjerrë vendin nga kjo emergjencë kombëtare", - tha kryetari i Partisë Demokratike,...

Rekomandimi për negociatat, replika në Kuvend

TIRANË, 19 prill /ATSH - I. Vata/ - "Aspirata më e madhe e shqiptarëve ka qenë Europa dhe PD ka kërkuar me forcë kudo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA