Ballina Etiketimet Basha Indekri

Etiketim: Basha Indekri

Basha: Taksa e sheshtë 9%, eliminimi dhe thjeshtëzimi i lejeve dhe...

TIRANË, 30 qershor /ATSH - I. Vata/ Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar sot lidhje me raportin e Indeksit të besimit të Dhomës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA