Ballina Etiketimet Banje

Etiketim: banje

Elbasan-Banjë, rruga me infrastrukturë më të mirë për banorët dhe vizitorët

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Banorët e disa fshatrave të Elbasanit, por edhe vizitorët kanë tashmë një aks të ri me infrastrukturë më të mirë duke...

Lehtësim i madh për fermerët/ Rehabilitohet aksi Elbasan-Banjë, për herë të...

TIRANË, 22 qershor/ATSH/ Loti i 3-të i rrugës Elbasan-Banjë, 8.58 km i gjatë, është tashmë i aksesueshëm për të gjithë banorët e zonës, por...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA