Ballina Etiketimet Ballkani Perëndimore

Etiketim: Ballkani Perëndimore

Roth: Ballkani Perëndimor në qendër të angazhimit të Gjermanisë për zgjerim

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ Gjermania do ta vendosë Ballkanin Perëndimor në qendër të angazhimit për zgjerimin, shprehet ministri i Shtetit pranë Ministrisë së Punëve të...

Deklarata e Samitit të Brukselit: BE të mbështesë perspektivën europiane të...

TIRANË, 29 janar /ATSH/ Parlamenti Europian dhe drejtuesit e parlamenteve të Ballkanit Perëndimor i kanë bërë thirrje dje Këshillit Europian që të vazhdojë të...

Ruçi: Integrimi Europian i vendeve të Ballkanit Perëndimor, vlerë e shtuar...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ - Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, priti sot delegacionin e Grupit të Miqësisë me Shqipërinë, të Senatit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA