Ballina Etiketimet Bajden

Etiketim: bajden

MV – Zaev: Urdhri i ri i Biden mesazh serioz motivimi

SHKUP, 10 qershor /ATSH-MIA/ - Lufta kundër krimit dhe korrupsionit me të vërtetë po shkatërron shoqëritë demokratike dhe kjo është arsyeja pse SHBA-ja, demokracia...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA