Ballina Etiketimet Audite

Etiketim: Audite

KQZ/ Emërohen auditët për mbikëqyrjen e hartimit të listës së zgjedhësve

TIRANË, 29 tetor /ATSH/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka emëruar sot dy auditë  teknicienë për mbikëqyrjen e hartimit të listës së zgjedhësve. Në njoftimin e...

Kadastra, Lame: Në 6 muaj janë trajtuar 7 500 ankesa dhe...

TIRANË, 29 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Në 6 muajt e parë të punës së Agjencisë Kombëtare të Kadastrës, janë realizuar mbi 30 audite, 120 masa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA