Ballina Etiketimet Artistet e rinj

Etiketim: artistet e rinj

102 artistë të rinj pjesë e TKOBAP/ Çela: Dëshmi e punës...

TIRANË, 21 janar/ATSH-Bledi Naska/ Angazhimi dhe debutimi i artistëve të rinj mbetet prioritet për Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit. Angazhimi i të rinjve është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA