Ballina Etiketimet Artan Shabani

Etiketim: Artan Shabani

FOTO/ Rifillimi i jetës dhe kthimi në normalitet pas pandemisë, përmes...

TIRANË, 10 qershor /ATSH – B. Naska/ Në kalanë e Tiranës është çelur për publikun artdashës ekspozita “Hapësira që ne na rrethon”, një projekt...

FOTO/ “Përjetësia femërore” bashkon 36 mjeshtra të pikturës në një ekspozitë

TIRANË, 7 shkurt /ATSH/ - Imazhi femëror mbetet ndër subjektet më frymëzuese në çdo periudhë të artit pamor lëvruar prej artistëve të dy gjinive....

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA