Ballina Etiketimet Arbenita Curraj

Etiketim: Arbenita Curraj

Curraj: Më thanë që s’bëhesha futbolliste, por munda paragjykimet

TIRANË, 1 gusht/ATSH/ Futbolli nuk ka gjini dhe kurrsesi nuk ka as moshë. Nuk mund të ketë në fakt moshë për lojën më popullore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA