Ballina Etiketimet Aplikacioni Ambasada Ime

Etiketim: Aplikacioni Ambasada Ime

Hapja e negociatave, Rama: Detyrat janë bërë, presim raportin e KE-së

TIRANË, 6 maj /ATSH/ Se çfarë do ndodhë në qershor, nuk e di askush, tha Kryeministri Edi Rama duke marrë fjalën sot në prezantimin...

Prezantohet platforma “Ambasada Ime”/ Cakaj: Urë komunikimi e drejtpërdrejt me qytetarët

TIRANË, 6 maj/ATSH-A.Fortuzi/- Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, duke prezantuar platformën “Ambasada Ime” ka theksuar se tashmë shqiptarët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA