Ballina Etiketimet . apel masa

Etiketim: . apel masa

Parandalimi i COVID-19/ Manastirliu, apel për zbatimin e disa rregullave të...

TIRANË, 2 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu u bëri sot thirrje të gjithë qytetarëve të mbrojnë veten dhe njerëzit e...

Shtimi i rasteve me COVID-19/ Mjekja e Infektivit apel qytetarëve: Më...

TIRANË, 11 qershor/ATSH/ I gjithë stafi mjekësor i spitalit Infektiv është në vijën e parë në përballje me pacientët e prekur nga COVID-19, duke...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA