Ballina Etiketimet Anteo

Etiketim: Anteo

VIDEO/ Drejtoresha e Shërbimit Social dhe stafi i Kryeministrit i bëjnë...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Pak ditë më parë Kryeministri Rama publikoi historinë e Anteos, 13 vjeçarit me aftësi ndryshe që i shpëtoi tërmetit në...

Fizioterapi dhe shërbim i dedikuar për 13 vjeçarin me aftësi ndryshe...

TIRANË, 29 dhjetor/ATSH/ Anteo, 13 vjeçari me aftësi ndryshe që i shpëtoi fatmirësisht tërmetit në Thumanë është strehuar bashkë me familjen në Shëngjin. Ai ndjek...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA