Ballina Etiketimet Ambasada France

Etiketim: Ambasada France

As karantinë e as tampon për COVID-19 për qytetarët që udhëtojnë...

TIRANË, 17 gusht /ATSH – I. Vata/ Ambasada e Shqipërisë në Francë njofton se qytetarët shqiptarë dhe ata të huaj që udhëtojnë me linja...

Pandemia/Ambasada shqiptare: Shtyhet me 6 muaj leja e qëndrimit në Francë

TIRANË, 17 qershor /ATSH - I. Vata/ Ambasada e Shqipërisë në Francë njofton shtetasit shqiptarë me qëndrim të rregullt në Francë, të cilëve u...

Fluturim nga Tirana në Paris më 23 prill me Air Albania

TIRANË, 20 prill /ATSH – I. Vata/ Ambasada e Francës në Shqipëri njofton qytetarët se ditën e enjte, më 23 prill, ka një fluturim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA