Ballina Etiketimet Alpinizem

Etiketim: alpinizem

”Calvert Journal”: Shqipëria destinacion i klasit botëror për alpinizëm

TIRANË, 16 shkurt /ATSH/ - Shqipëria ka qenë për një kohë të gjatë një nga sekretet e Europës, me bukuri të bollshme natyrore, plazhe...

FOTO/ Dëbora e parë në malin e Tomorit tërheq alpinistët në...

TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/- Reshjet e dëborës të rëna në fundjavë në malin e Tomorit ftuan të apasionuarit pas alpinizmit të kalojnë një ditë ndryshe...

CNN: Shqipëria mes destinacioneve më të mira në botë

UASHINGTON, 30 mars /ATSH/ - Televizioni prestigjioz amerikan CNN rendit Shqipërinë mes destinacioneve më të mira në botë ku mund të zhvillohet alpinizëm dhe...

FOTO/ Të rinjtë e apasionuar pas turizmit të bardhë ngjiten në...

TIRANË, 28 janar/ATSH/- Të rinj aventurierë të borës dhe lartësive janë ngjitur ditët e fundit në Llogora dhe më tej drejt lartësive me borë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA