Ballina Etiketimet Alket Hyseni

Etiketim: Alket Hyseni

Mesazhe ngushëllimi/ Humb jetën kreu i degës së PD të Sarandës,...

TIRANË, 16 shkurt /ATSH/ Përfaqësues të politikës shqiptare kanë shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta sot të kryetari të degës së Partisë Demokratike të...

Dhënia e pensionit të veçantë për familjen e Klodian Rashës/ Hyseni:...

TIRANË, 23 dhjetor /ATSH/  Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni duke folur sot në Kuvend gjatë shqyrtimit të Aktit Normativ “Për një shtesë në...

“Përballje me votë, jo pushtet në tavolinë”/ Hyseni: Opozita, asnjë alibi...

TIRANË, 21 dhjetor /ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni deklaroi sot se, mazhoranca i ka hequr çdo alibi opozitës për zgjedhje që të...

Miratimi i ndryshimeve në Kodin Zgjedhor/ Opozita ndihmoi në këtë proces...

TIRANË, 5 tetor /ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni u shpreh se, "ndryshimet në Kodit Zgjedhor u votuan edhe me votat e opozitës...

Investimet në shëndetësi gjatë 7 viteve/ Nga ulja 30 % e...

TIRANË, 13 gusht/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka reaguar pas akuzave të ngritura nga nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili...

Mazhoranca për një Kolegj Zgjedhor me gjyqtarë që e kanë kaluar...

TIRANË, 21 maj/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni deklaroi sot në Kuvend se, “ne të majtëve na ka qëlluar fati apo misioni për...

VIDEO/ “Bashkë do ia dalim” nga bregdeti i magjishëm i Ksamilit

  TIRANË, 26 prill/ATSH/ - Me shkrimin “Do t’ia dalim” në rërën e bardhë buzë detit, dhe me dallgët përkëdhelëse të detit Jon, deputeti i...

FOTO/ Nisin me intensitet punimet për ujësjellësin e Delvinës, faza e...

TIRANË, 14 janar /ATSH - I. Vata/- Deputeti i PS-së Alket Hyseni ka inspektuar sot punimet për ujësjellësin e Delvinës, projekt i cili është...

Paketa speciale AntiKÇK”/ Hyseni: E konsultuar me ekspertë ndërkombëtarë, frikë dhe...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni, gjatë një interviste televizive deklaroi se paketa speciale AntiKÇK e prezantuar sot nga Kryeministri Edi...

Reforma Zgjedhore/ Hyseni: Prioritet mbeten rekomandimet e OSBE/ODIHR-it

TIRANË, 5 nëntor /ATSH/ Deputeti socialist Alket Hyseni i ftuar në një studio televizive foli për punimet e komisionit të Reformës Zgjedhore. Hyseni, anëtar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA