Ballina Etiketimet Alicka

Etiketim: Alicka

Për herë të parë anëtare e Këshillit të Sigurimit/ Ish-ambasadori Aliçka...

TIRANË, 12 qershor /ATSH/ Ish-ambasadori i Shqipërisë në Francë dhe UNESCO, Ylljet Aliçka e konsideron arritje të dyfishtë zgjedhjen e Shqipërisë si anëtar jo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA