Ballina Etiketimet Alekt Hyseni

Etiketim: Alekt Hyseni

Hyseni: Me apo pa opozitën nesër do të votohen ndryshimet kushtetuese

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ “Me apo pa opozitën nesër do të votohen ndryshimet kushteutese. Unë uroj që të jetë me opozitën jashtë parlamentit, dhe jo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA