Ballina Etiketimet Albert Mullai

Etiketim: Albert Mullai

Albert Mullai merr drejtimin e Akademisë së Forcave të Armatosura

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Albert Mullai merr drejtimin e Akademisë së Forcave të Armatosura. Lajmin e bëri të ditur ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka e cila...

2020-ta, viti i gatishmërisë për Forcën Tokësore

TIRANË, 16 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Forca Tokësore ka shpallur vitin 2020 si viti i gatishmërisë, por pa harruar stërvitjet, angazhimet në misione dhe arsimimin e...

Meta dekreton me gradën “Gjeneral Brigade” kolonelin, Albert Mullai

TIRANË, 31 tetor /ATSH/ - Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekretoi sot dhënien e gradës “Gjeneral Brigade” për kolonel Albert Mullai. Albert Mullai është me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA