Ballina Etiketimet AKU Kontroll

Etiketim: AKU Kontroll

Siguria ushqimore/ 515 inspektime dhe 27 masa paralajmëruese

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit (AKU) kanë kryer gjatë ditës së sotme 515 inspektime dhe monitorime në të...

Taskforca antiCovid /AKU kryen 405 inspektime dhe monitorime në të gjithë...

TIRANË, 22 shtator /ATSH - I. Vata/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë kryer 405 inspektime dhe monitorime gjatë ditës së sotme...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA