Ballina Etiketimet Aksi rrugor Elbasan-Labinot Mal

Etiketim: aksi rrugor Elbasan-Labinot Mal

FOTO/Rrezikohej jeta e udhëtarëve dhe e banorëve, drejt përfundimit punimet në...

TIRANË, 12 gusht /ATSH/ - Gjatë këtyre ditëve të sezonit veror në bashkinë e Elbasanit po vijon puna intensive në shumë kantiere publike. Kreu i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA