Ballina Etiketimet Agron Shehaj

Etiketim: Agron Shehaj

Përplasja me Bashën, Shehaj: Axhenda jonë s’mund të jetë shpëtimi i...

TIRANË 25 shtator /ATSH-I.Vata/ Deputeti i PD-së Agron Shehaj ka reaguar sot në lidhje me përplasjen që u raportua në medie mes tij dhe...

Shehaj: Na duhen qeveritarë që punojnë për njerëzit dhe jo për...

TIRANË, 17 mars /ATSH/ -Kandidati i PD-së në Tiranë, Agron Shehaj shprehu sot mbështetje për gratë dhe vajzat në vështirësi ekonomike dhe sociale. “Çdo vit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA