Ballina Etiketimet Afrike e veriut

Etiketim: afrike e veriut

SALZBURG – BE-ja kërkon bashkëpunimin me Afrikën e Veriut për çështjen...

SALZBURG, 20 shtator /ATSH-AFP/ - Krerët europianë ranë dakord që të zhvillojnë negociata me Egjiptin dhe vendet e tjera të Afrikës së Veriut për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA