Ballina Etiketimet Afresk

Etiketim: afresk

Restaurohet afresku i kishës së “Shën Triadhës” në Berat

TIRANË, 15 Shtator/ATSH/- Afresku i kishës së "Shën Triadhës" në Berat, një pasuri e vyer e trashëgimisë kulture, i është nënshtruar restaurimit. Punonjësit e Drejtorisë...

FOTO/ Turistja angleze frymëzohet nga afresku “Sjellësi i pranverës” në Vlorë...

TIRANË, 31 Korrik /ATSH/ - Turistja angleze dhe dashamirësja e shpendëve, Sheila Phyall është frymëzuar nga afresku më i madh i Ballkanit, i njohur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA