Ballina Etiketimet Afgan

Etiketim: afgan

DOHA – Pompeo: Negociatorët afganë të shfrytëzojnë mundësinë për të bërë...

DOHA, 12 shtator /ATSH-AFP/ - Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo i kërkoi sot qeverisë afgane dhe talebanëve, pjesëmarrëse në bisedimet për paqe ndërafgane...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA