Ballina Etiketimet Aerporte

Etiketim: aerporte

Balluku: Rrjeti i porteve dhe aeroporteve, nxitje për turizmin

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku në prezantimin e programit për infrastrukturën dhe energjinë në Kuvend tha se, “objektivi strategjik...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA