Ballina Etiketimet Adriana Jaku

Etiketim: Adriana Jaku

Miratohen ndryshimet në ligjin për urdhrin e punonjësve socialë/ Jaku: Rritje...

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ Komisioni për Punën, Çështjet Sociale dhe Shëndetësinë, në drejtimin e kryetarit, Enver Roshi, në cilësinë e komisionit përgjegjës miratoi sot...

Ndihma ekonomike, Jaku: Hiqet tavani 8 mijë lekë dhe kriteret përjashtuese,...

TIRANË, 23 korrik/ATSH/ Relatorja e Ligjit të Ri për Asistencën Sociale, deputetja Ardiana Jaku foli mbi ndryshimet dhe risitë e miratuara në Kuvendin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA