Ballina Etiketimet Abdallah II

Etiketim: Abdallah II

JORDANI – Mbreti Abdallah II refuzon planin e paqes të Trump-it

AMAN, 27 janar /ATSH-ANSA/- Mbreti i Jordanisë, Abdallah II ripohoi kundërshtimin e tij kundrejt planit të paqes të Trump, në lidhje me konfliktin Izrael-Palestinë. “Pozicioni...

JORDANI – Kushner takohet me mbretin Abdullah II për paqen në...

AMAN, 31 korrik /ATSH-AFP/ - Jared Kushner, dhëndri dhe këshilltari kryesor i presidentit amerikan, Donald Trump, u takua sot në Aman me mbretin Abdullah...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA