Ballina Etiketimet 75 vjetori i çlirimit të Tiranës

Etiketim: 75 vjetori i çlirimit të Tiranës

75-vjetori i Çlirimit/Braçe: Disa qeveri bashkëpunuan me fashizmin, sot për pushtet...

TIRANE, 17 nëntor/ATSH/- 75-Vjetori i Çlirimit të Tiranës ka mbledhur te “Ushtari i Panjohur”, sot për të përkujtuar 127 dëshmorë të qytetit,  drejtues të...

75 vjetori i Çlirimit/ Veliaj: Kryefjalë, zhvillimi i Tiranës me çdo...

TIRANË, 17 nëntor /ATSH/ - Tirana ka kujtuar sot 75 vjetorin e çlirimit, si dhe ka nderuar të gjithë ata që kontribuan dhe sakrifikuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA