Ballina Etiketimet 22

Etiketim: 22

SOFT NEWS – Burundi emëron kryeministrin e ri pas 22… vitesh!

GITEGA, 24 qershor /ATSH-AA/ - Parlamenti i Burundit ka miratuar emërimin e kryeministrit të vendit nga presidenti i sapozgjedhur, Evariste Ndayishimiye. Media lokale njoftoi se...

22 mjekë dhe infermierë të shëruar nga COVID-19

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruar nga COVID-19 ka shkuar në 22 ndërsa numri në total është 131. Ministrja e Shëndetësisë...

Vetëkarantinimi i të ardhurve nga Italia/ Vetëm 22 shkelje në të...

TIRANË, 15 mars/ATSH/ Në të gjithë Shqipërinë sot kanë rezultuar vetëm 22 shkelje në total ndaj masave të marra për frenimin e përhapjes së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA