Ballina Etiketimet 189persona

Etiketim: 189persona

INDONEZI – Rrëzohet avioni me 189 pasagjerë, asnjë i mbijetuar

XHAKARTA, 29 tetor /ATSH-ANSA/- Rreth 300 persona duke përfshirë ushtarë, oficerë policie dhe peshkatarë, janë të angazhuar në kërkimin e viktimave ose të ndonjë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA