Ballina Etiketimet 16 shkurt

Etiketim: 16 shkurt

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 65 të shëruar, 144 raste të reja,...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 144 raste të reja pozitive...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA