Ballina Etiketimet 12 milion euro

Etiketim: 12 milion euro

Shërbimi i Urgjencës, mbi 12 milionë euro investime për uljen e...

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH/ - Qeveria shqiptare ka investuar mbi 12 milionë euro për shërbimin e Urgjencës paraspitalore, me qëllim uljen e vdekshmërisë dhe invaliditetit. Sipas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA