Ballina Etiketimet 100 vjet kryeqytet

Etiketim: 100 vjet kryeqytet

Tirana 100 vjet kryeqytet vjen mes të dikurshmes dhe bashkëkohores përmes...

TIRANË, 10 gusht /ATSH/ 100 punime të 100 artistëve shqiptarë janë prezantuar në ekspozitën “Tirana e Artit të tre karantinave”. Tirana Ekspres nën përkujdesjen dhe...

100-vjetori i Tiranës kryeqytet, Rama: Amerika jonë e vogël, u ndërtua...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ "Tirana gdhin aq pabesisht e hijshme, sa s'di për çfarë ta marrësh: për delir, apo për qytet". Janë këto fjalët e shkrimtarit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA