Basha mesazh të rinjve të FRPD: Bashkë do ndërtojmë një të ardhme më të mirë

TIRANË, 15 janar/ATSH/- Kryetari i PD-së, Lulzim Basha i është drejtuar sot me një mesazh të rinjve të Forumit Rinor të PD-së.

Basha shprehet se “bashkë me të rinjtë demokratë, Forumi Rinor i Partisë Demokratike do të ndërtojmë një të ardhme më të mirë”.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.