Fotogaleri- Rama në Akademinë Ushtarake “West Point”: Mikpritje speciale

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot Akademinë Ushtarake “West Point” në Nju-Jork.

Rama ndau fotoalbum nga vizita duke e cilësuar si speciale mikpritjen në Akademinë Ushtarake “West Point”.

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Nju-Jork për të marrë pjesë në javën e Nivelit të Lartë të Sesionit të 76-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB. /a.a/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.