British Airways, Easy Jet dhe Wizz Air gati të rifillojnë fluturimet direkte Tiranë – Londër dhe anasjelltas

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Duke filluar nga sot, British Airways, Easy Jet dhe Wizz Air bëhen gati të rifillojnë fluturimet direkte Tiranë-Londër dhe anasjelltas.

Tirana Airport Partners informon se për detyrimin e karantinës, do të njoftohet në një postim të dytë.

Në aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza” operojnë 17 kompani ajrore.

/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.