Balla, takim me bizneset në Elbasan: Në respekt të rregullave antikovid, do të presim qindra qytetarë Ditën e Verës

TIRANË, 6 mars/ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla vizitoi këtë të shtunë një nga bizneset më të suksesshme në Elbasan në fushën e produkteve me bazë drithërat.

Në një bashkëbisedim me punonjësit e këtij biznesi, Balla tha se duke respektuar rregullat antikovid, Elbasani do të presë qindra qytetarë në festën e Ditës së Verës.

“Elbasani po bëhet gati për Ditën e Verës. Duke respektuar strikt rregullat antikovid, Elbasani do të presë miqtë për të shijuar ballokumen e shijshme që vetëm elbasanasit dinë ta bëjnë”, tha Balla.

/m.m/j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.