Raporti vjetor i Portit të Durrësit/ Mbi 3.8 milionë tonë mallra të përpunuara gjatë 2020-ës

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.