FOTO/ Manastirliu viziton fëmijët e shtruar në Pediatrinë e Tiranës

Tiranë, 24 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka vizituar sot fëmijët e shtruar në Pediatrinë e Tiranës.

Në këtë prag Krishtlindje, ministrja thotë se mendja dhe vëmendja shkon tek të vegjlit të cilët po kalojnë moment të vështira të shtruar në këtë spital.

“Në këtë prag Krishtlindje, mendja dhe është me të vegjlit që po kalojnë momente të vështira në Pediatrinë e Tiranës, nën kujdesin shembullor të mjekëve tanë”, thotë Manastirliu.

Ajo u ka ndarë edhe dhurata fëmijëve të shtruar në pediatri. z.tosku//a.a/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.