FOTOGALERI/ 1 vit pas tërmetit, shtëpitë e reja në Manzë dhe Shijak

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ Një vit pas tërmetit të 26 nëntorit, familjet shtëpitë e të cilëve u shkatërruan natën tragjike, tashmë janë rindërtuar dhe banorët janë rikthyer në banesat e tyre të reja, më të bukura dhe më të forta se ato që humbën natën e 26 nëntorit 2019.

 

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.