Parashikimi i motit, e enjte 22 tetor 2020

TIRANË, 22 tetor/ ATSH/ Ditën e enjte, moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta në orët e mesditës. Era do të fryjë me drejtim Verilindje–Veriperëndim  1-10m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETET Temperaturat në °C Sigla
Shkodër 9/21 Diell pak re
Kukës 7/19 Diell pak re
Lezhë 10/22 Diell pak re
Dibër 5/17 Diell pak re
Durrës 12/25 Diell pak re
Tiranë 11/24 Diell pak re
Elbasan 12/25 Diell pak re
Berat 8/26 Diell pak re
Vlorë 14/25 Diell pak re
Korcë 6/18 Diell pak re
Gjirokastër 7/23 Diell pak re
Sarandë 12/25 Diell pak re

 

           

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.