FOTOGALERI/ Respektimi nga qytetarët për mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë

TIRANË, 15 tetor /ATSH/ Respektimi nga qytetarët për mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.