SHBA – Trump: Viti i ardhshëm më i miri ndonjëherë

UASHINGTON, 5 tetor /ATSH-ANSA/ – Viti i ardhshëm do të jetë viti më i mirë i parë ndonjëherë, shkruan presidenti i SHBA-së Donald Trump me gërma kapitale në Twitter.

”Votoni, votoni, votoni”, deklaroi Trump.

”Bursa të përgatitet të tejkalojë rekordin e saj të të gjitha kohërave”, thekson Trump./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.